CzechTourism hledá manažera mediálního centra ORBIS

Máte zkušenosti s prací redaktora a témata týkající se cestovního ruchu v České republice vám jsou blízká? Přihlaste se na pozici manažera mediálního centra ORBIS v pražské kanceláři CzechTourism.

CzechTourism je příspěvkovou organizací spadající pod Ministerstvo pro místní rozvoj. Cílem organizace je budovat dobrou pověst České republiky jako atraktivní země nabízející zajímavé turistické cíle. Mediální centrum ORBIS je součástí pražské kanceláře CzechTourism. Nabízí konferenční místnosti, poskytuje informace o zajímavých výletech a kulturních akcích v České republice a v neposlední řadě zajišťuje chod odborné knihovny obsahující tituly zabývající se cestovním ruchem pro širokou veřejnost.

CzechTourism. Zdroj: facebook.com/CzechTourism

Nabídka pracovní pozice

V současnosti CzechTourism nabízí pracovní pozici manažera mediálního centra ORBIS v Praze. Jedná se o práci na poloviční úvazek (cca 20 hodin týdně) s okamžitým nástupem. Pozice je placená (100 Kč/ hodina) a vhodná pro studenty.

Hlavní náplní práce bude zajištění chodu mediálního centra (vyřizování telefonátů, rezervace konferenčních prostor, zajištění tiskových konferencí, výstav a dalších kulturních akcí) a asistence v tiskovém centru (psaní článků a jejich korektura).

Pro koho je nabídka určena?

Vhodný kandidát

  • má zkušenosti s psaním článků a jejich korekturou,
  • je časově flexibilní,
  • má reprezentativní vystupování,
  • disponuje dobrou znalostí anglického jazyka na komunikační úrovni.

Další informace

Pokud vás nabídka CzechTourism zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis v českém jazyce na emailovou adresu cumrdova@czechtourism nejpozději do 27. ledna 2017.

Více informací o nabízené pozice můžete najít přímo na internetových stránkách CzechTourism.

Zdroj: CzechTourism