Léto v Německu – profesní i osobní rozvoj, dobrovolnictví

Jak aktivně strávit nadcházející prázdniny? Co takhle léto v Německu, kde se zdokonalíte v cizích jazycích, získáte nové pracovní zkušenosti a ještě uděláte dobrý skutek?

Německá organizace Nature Community hledá až 5 českých dobrovolníků, kteří chtějí strávit léto v Německu a získat nové zkušenosti v oblasti dobrovolnictví, pořádání společenských akcí pro veřejnost a budování místní komunity. Projekt je vhodný pro mladé lidi, kteří mají kladný vztah k přírodě nebo mají zájem si v tomto ohledu rozšířit svoje obzory a naučit se nové věci.

Prohlédně si informační léták od německé organizace.

Nemějte strach, že jste promeškali přihlašování, termín je prodloužený.

Datum a místo

Projekt začíná za chvíli, už 29. 6. 2020 a končí 29. 8. 2020. Organizace sídlí v Německu nedaleko od českých hranic, konkrétně v Bavorsku v Schönsee. EDIT (17.6.): Projekt je nutné absolvovat v plné délce, nelze přijet později ani odjíždět dříve. Děkujeme za pochopení.

Evropský sbor solidarity 

Tento letní program je financován z programu Evropský sbor solidarity (ESC) , o kterém vás Mladiinfo detailně infomovalo již nesčetněkrát. Díky ESC budete mít zajištěné ubytování i jídlo, proplacenou cestu a dostanete i kapesné. 

Momentka z místa projektu. Zdroj: Nature Community

Léto v Německu – co všechno můžete zažít?

Spolu s profesionálním týmem Nature Community se budete podílet na organizaci akcí, např. yoga, tance, meditace nebo osobnostní rozvoj. Vaše další činnosti se odvíjejí od toho, co vás zajímá. Kdo rád vaří, najde uplatnění ve vymýšlení skvělých veganských jídel, kdo je technický typ, vyřádí se v technickém provozu komunitního centra, atp. Nehledě na to, jaké aktivity si vyberete, vždy získáte profesionální podporu, aby mělo toto léto v Německu pro vás smysl a vytěžili jste z něj co nejvíc pro svůj kariérní i osobnostní rozvoj.

Koho hledáme

Pro účast v programu musíte splňovat následující:

  • Věk 18-30 let (včetně)
  • Občan ČR nebo cizinec s trvalým pobytem v ČR
  • Angličtina na komunikativní úrovni (němčina není podmínkou)
  • Ochota jíst veganskou stravu a dobrovolničit v přírodě
  • Mít nadšení se učit nové věci a chuť pomáhat ostatním

Přihlašování na léto v Německu prodlouženo!

Přihlašování je prodlouženo, můžete se stále hlásit na email kancelar@mladiinfo.cz, a to až do 19. 6. 2020 do 11:59  dopoledne. Čím dříve nás kontaktujete, tím lépe! Zašlete nám životopis v anglickém jazyce a my se vám obratem ozveme zpět.

Pokud budete splňovat všechny podmínky, spojíme vás s německou organizací, která vám v angličtině po Skypu řekne více o projektu a zeptá se vás na vaší motivaci se projektu zúčastnit. Jedná se o přátelský rozhovor, nikoliv pracovní pohovor. 

Těšíme se váš email!

Tento projekt je financován z prostředků Evropského sboru solidarity.