Letní marketingová stáž v Prague Pride

Stále sháníte stáž či brigádu na léto? Rádi byste smysluplně strávili letní měsíce v Praze? Jásejte! Prague Pride shání do svého marketingového týmu stážistu.

Prague Pride je česká nezisková organizace, jež prosazuje tolerantní občanskou společnost, bojuje proti projevům homofobie a snaží se zvyšovat povědomí české veřejnosti o lesbické, gay, bisexuální a transgender (LGBT) komunitě. Od roku 2010 organizace každoročně pořádá hudební lidskoprávní festival Prague Pride, jehož symbolem je průvod upozorňující na utlačování a práva členů LGBT komunity. Letos je Prague Pride průvod naplánován na sobotu 12. června 2017.

Ilustrační foto. Autor: nancydowd. Zdroj: pixabay.com. CC0 Public Domain.

Marketingová stáž v Prague Pride

Marketingové oddělení neziskové organizace Prague Pride shání do svého týmu stážistu, jenž se bude podílet na přípravách a organizaci 7. ročníku festivalu Prague Pride (7. – 13. srpna 2017).

Stáž bude probíhat od poloviny června do konce srpna 2017. Náročnost stáže odpovídá polovičnímu úvazku (20 hodin týdně), s výjimkou festivalového týdne, kdy může být práce intenzivnější. Pracovní doba je flexibilní, stejně tak jako místo výkonu práce (nejčastěji však doma a v pražských kavárnách).

Stáž je neplacená, nicméně po ukončení praxe získá stážista potvrzení o stáži a hodnocení.

Náplň stáže

Stážista se bude především účastnit schůzek s partnery při domlouvání partnerských plnění. Dále bude dohlížet na realizaci partnerského plnění a spravovat jejich loga. Po skončení festivalu se stážista bude zabývat tvorbou reportů pro partnerské organizace. Po dobu stáže bude také k dispozici kolegům z marketingového týmu, kterým bude asistovat při plnění rozmanitých marketingových či produkčních úkolů.

Koho Prague Pride hledá?

Vhodný kandidát na pozici v marketingovém týmu Prague Pride

  • má alespoň základní znalost marketingu,
  • umí dobře pracovat s Microsoft Word a Microsoft Excel,
  • je spolehlivý a zapálený pro věc,
  • má vlastní počítač.

Co získám?

Kromě marketingové praxe v zavedené neziskové organizaci pořádající největší pride festival ve střední Evropě, Prague Pride nabízí možnost realizace vlastních nápadů, zajímavou a zábavnou práci v přátelském kolektivu a možnost další spolupráce.

Jak se přihlásit?

Pokud vás nabídka stáže v marketingovém oddělení Prague Pride zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis spolu s krátkým popisem své motivace zúčastnit se stáže na email czeslaw@praguepride.com. Uzávěrka přihlášek je 15. června 2017.

Více informací o pozici stážisty v Prague Pride najdete na webových stránkách organizace či na jejich Facebooku.

A pokud zrovna nejste marketingový mág, ale rádi byste pomohli dobré věci, můžete se do příprav festivalu Prague Pride zapojit jako dobrovolník.

Zdroj: Prague Pride