Letní dobrodružství s Hnutím Brontosaurus

Chtěli byste zlepšit svět kolem sebe ? Toužíte po nevšedním zážitku ? S Hnutím Brontosaurus máte jedinečnou příležitost strávit léto na dobrovolnických výjezdech v přírodě nejen v Čechách a ve společnosti skvělé party lidí.

O co jde

Hnutí Brontosaurus pomáhá více než 40 let a sdružuje jedince, kteří se aktivně podílejí na zlepšování životního prostředí, ale i obnově památných míst. Projekt podporuje Evropská unie, Ministerstvo školství, tělovýchovy a mládeže, Ministerstvo životního prostředí a další státní orgány.

Nabídka projektů na léto 2019

Vybírat můžete z celé řady projektů podle vašich preferencí. Ubytování i dopravu organizuje Brontosaurus, vy platíte jen symbolický poplatek.

Projekt Malé Česko za Dunajem

Hnuti-Brontosaurus
Foto: Hnutí Brontosaurus

Zavede vás do Srbska, konkrétně do Čechům blízké oblasti Česko Selo. Letošní rok se akce uskuteční v první polovině července a budete zde podporovat kulturní vztahy s místními obyvateli, pomůžete s údržbou vybraných míst a budete se podílet na turistickém značení směrem k českým vesnicím v Rumunsku.

Luční setkání 2019

Červnový projekt, na který se stále můžete hlásit! Akce se uskuteční na území národní přírodní rezervace Švýcárny, kde budete kosit a sklízet mokřadní louku v CHKO Moravském krasu.

Další projekty

Velká jezerní víkendovka, Krkonošská idyla, Značkařský tábor Ukrajina 2019, to je výčet jen některých z mnoha projektů, kterých se v létě můžete s Brontosaurem zúčastnit.

Jak se přihlásit

Přihlásit se můžete jednoduše vyplněním formuláře pod jednotlivými projekty na těchto stránkách.

Na akce se lze hlásit do naplnění jejich kapacity.

 

Zdroj: brontosaurus.cz