Nenechte si ujít letní školu ochrany klimatu a udržitelnosti v Hostětíně

Jsou vám blízká témata ekologie, životního prostředí, klimatických změn či udržitelnosti ? Chtěli byste si o nich prohloubit své znalosti? Pokud patříte mezi ty, kteří hledají způsoby jak být v životě ekologičtější, pak je pro vás tato pětidenní škola v Hostětíně ta pravá !

Centrum Veronica Hostětín je vzdělávací a informační středisko, které se nachází v prostředí Bílých Karpat. Středisko pořádá zejména vzdělávací setkání nejen pro odborníky, ale i širokou veřejnost, mající zájem o ekologické a klimatické otázky.

Zdroj: Hostětín Veronica

Na co se můžete těšit?

Program zahrnuje odborné přednášky, po nichž budou následovat semináře a diskuze. Obsah přednášek je velice pestrý, od klimatických stávek, energetické revoluce, přes uhlíkovou stopu, využití vlastní zahrady k pěstování, až k problematice nedostatku sladké vody.

Kdy a kde?

Setkání se uskuteční ve dnech od 23. – 28. srpna 2019 v prostorách Centra Veronica v Hostětíně. Cena letní školy 4990 Kč a zahrnuje ubytování, celodenní stravování a dopravu na exkurze.

Deadline pro přihlášení je 10. srpna 2019.

Pro více informací o akci se můžete obrátit na Hanu Machů (hana.machu@veronica.cz) nebo navštivte portál Hostětín Veronica.

Zdroj: hostetin.veronica.cz