Letní škola globálního podnikání

Tato letní škola v německém Mnichově není jen další z řady prázdninových kurzů. Vybraní účastníci ve spolupráci s profesionály a odborníky budou více než týden diskutovat nad možností sociální změny prostřednictvím podnikatelských záměrů.

Účastníci se dozví informace o podnikání od odborníků ze čtyř mnichovských univerzit a zároveň budou sami pracovat na vlastních podnikatelských projektech. Motem letní školy je Billion Dollar Projects to Foster Societal Change, budou se tedy diskutovat témata sociální zodpovědnosti a udržitelnosti.

Přihlásit se může každý, kdo je nyní nebo bude v době konání studentem magisterského nebo doktorského studia a je mu mezi 18 a 27 lety.

Letní škola se koná v termínu 17. – 27. 9. 2013.

Účastníkům bude zajištěno ubytování, strava a také proplaceno 50 % cestovních nákladů. Účastnický poplatek pro přihlášené v prvním termínu je 79 Eur, pro ostatní 119 Eur.

Přihlášky v podobě životopisu a motivačního dopisu (přibližně 200 slov) je možné odevzdávat do 30.4. (první termín) nebo 31.5.2013 (druhý termín) prostřednictvím formuláře na webu akce. Tam také najdete veškeré další informace.

Podle Globalsummerschool.org