Lednový swap Mladinfo v Brně se blíží!

V naší brněnské kanceláři budeme pořádat již čtvrtou výměnu věcí neboli swap. Pokud jste z Brna a blízkého okolí, rádi bychom vás na tuto akci pozvali.

Jistě všichni doma máme nějaké věci, které nepoužíváme, ale je nám líto je vyhodit. A tak je schováváme doma, někde ve sklepě či na půdě. Stejně je tomu tak i s oblečením. Nebo naopak, rádi byste něco nového, ale třeba zrovna potřebujete šetřit peníze. Námi pořádaný swap je řešením pro oba případy.

      Swap. Archiv: Mladiinfo ČR.

Výměna věcí je skvělou příležitostí, jak se zbavit věcí, které již nepotřebujeme a pořídit si věci, které se nám zalíbí. A neutratíte ani halíř! Každému z nás se líbí něco jiného a opravdu se zde dají najít skvělé poklady. Swap budeme pořádat počtvrté a za poslední tři předchozí swapy toto tvrzení můžeme jen potvrdit. Navíc máte možnost navštívit naši brněnskou kancelář, dát si u nás kafe nebo čaj a poznat se s námi.

                        Swap. Archiv: Mladiinfo ČR.

Jak to na swapu probíhá?

Swap v kanceláři Mladiinfo ČR. Archiv: Mladiinfo ČR.

Přinesete věci, které se vám již nehodí a jednoduše je přidáte tam, kde jsou označené cedulkou. Rozhodli jsme se vytvořit příslušné kategorie, aby se vám věci lépe hledaly.

Pokud s sebou žádné věci nemáte, nevadí, i tak přijďte a můžete si vybrat cokoliv, co se vám zalíbí.

Najdete tu trička, tílka, košile, kalhoty, šaty, kraťasy, boty, kabelky, tašky, šály, šátky, různé doplňky, bižuterii, nepoužitou kosmetiku, dekorace, praktické věci do domácnosti, knížky, časopisy nebo elektroniku.

 

Všechny tyto zmíněné věci můžete donést na výměnu. Věci musí být čisté a stále funkční.

Náš lednový swap proběhne již v pondělí 21. ledna 2019 a to od 15.00 do 19.00. Přijít můžete kdykoliv v tomto časovém rozmezí. Najdete nás na adrese Štefánikova 40 v Brně. Jezdí k nám tramvaje číslo 1 a 6 (směr Řečkovice a Královo Pole), naše kancelář je poblíž zastávky Šumavská.

My už poctivě vyklízíme skříně i šuplíky a těšíme se na vaši návštěvu!
Vstupné na akci je dobrovolné.

      Swap v kanceláři Mladiinfo ČR. Archiv: Mladiinfo ČR.