Last minute EVS v Polsku

Pro ty, co neví co s létem, ani s následujícím rokem, je tu exkluzivní last minute nabídka: vyjeďte jako dobrovolník do Polské organizace Fundacja Mobilni Polacy, a to nejlépe už od poloviny června.

Projekt “Volunteers, unemployed, students and people with disabilities together looking for their place in the labour market in Europe” se bude odehrávat v městečku Milicz. Dobrovolníci zde budou pracovat ve třech organizacích

  • Association of Disabled Children – pracovní terapie a workshopy pro děti i dospělé s postižením
  • Komunitní centrum “Chatka Puchatka” – volnočasové aktivity pro děti a mládež do 16 let
  • Sanatorium města Milicz

Cílem projektu je jak obohatit činnost zmíněných organizací, tak také rozvinout dovednosti a jazykové znalosti dobrovolníků, překonat jazykové bariéry mezi nimi a klienty a šířit povědomí a Evropské dobrovolné službě mezi obyvateli města Milicz.

Dobrovolníkům je během projektu hrazeno ubytování, strava, kapesné, pojištění a 90 % cestovních nákladů. Dobrovolníci mají zajištěno ubytování v samostatném pokoji v domě s ostatními zahraničními dobrovolníky. Každý účastník projektu bude mít k dispozici kolo pro místní dopravu.

Projekt by měl začít nejlépe už v průběhu června a trvat po dobu jednoho roku.

Více o hostitelské organizaci najdete na jejím facebooku.

Pokud vás nabídka zaujala, pošlete svůj životopis a motivační dopis v angličtině na e-mail evs@drzewiecki.home.pl. Sem se také můžete obracet se svými dotazy.