Last minute EVS v Bulharsku

Sbalte se a odjeďte na rok do Bulharska, ideálně hned teď! Organizace BG Be Active Association hledá dva české dobrovolníky na projekt zaměřený na organizaci akcí a sport.

Projekt bude probíhat v bulharském městě Plovdiv. Úkolem účastníků bude pomáhat zdejší organizaci  BG Be Active Association s uspořádáním akce MOVE Week. Úkolem dobrovolníků bude vyhledávání a komunikace s partnery, sponzory a organizátory z jiných měst. Mimo to se budou dobrovolníci podílet na přípravě dalších sportovních akcí pro místní komunitu a také na přípravě materiálů se sportovní tematikou.

Projekt bude trvat jeden rok, během kterého budou mít účastníci hrazeno ubytování, stravu, kapesné, jazykový kurz a pojištění. Účastníkům bude hrazeno také 90 % cestovních nákladů. Více o programu EVS najdete v našem průvodci.

Po účastnících je vyžadována především dobrá znalost angličtiny a komunikační dovednosti. Hlásit se mohou mladí lidé ve věku od 18 do 30 let bez rozdílu pohlaví.

Více informací najdete zde, případně se můžete obrátit přímo na bulharskou koordinátorku na mailu bilyana@bgbeactive.org.

Pokud vás nabídka zaujala, pošlete svůj motivační dopis a životopis v angličtině na mail bilyana@bgbeactive.org.