Nabídka přímo pro vás! Využijte last minute EVS v Bulharsku

Bulharská organizace “Youth development center-Mutual aid” hledá tři dobrovolníky na last minute projekt Evropské dobrovolné služby, který začíná už v červnu. Dobrovolníkům jsou hrazeny veškeré náklady včetně kapesného.

Evropská dobrovolná služba je příležitostí pro mladé lidi ve věku 18 – 30 let strávit několik měsíců smysluplnou prací v zahraničí. Dobrovolníkům je během projektu hrazeno cestovné, ubytování, strava i pojištění a navíc dostávají kapesné.

O co jde?

Na jedenáct měsíců dlouhý projekt v Bulharsku se můžete přihlásit už nyní. Tři dobrovolníky hledá bulharská organizace “Youth development center-Mutual aid”. Tato neziskovka se věnuje zapojování mladých lidí do společenského života a rozvoji jejich dovedností.

Úkolem dobrovolníků bude spolupracovat s místní mládeží a dalšími lidmi, dělat průzkumy a sbírat materiály o místním regionu, podílet se na přípravě akcí a spravovat komunikační kanály organizace a sociální média.

Projekt bude probíhat od června 2017 do května 2018 v městečku Kazanlak ve středu Bulharska. Účastnit se ho budou dobrovolníci z České republiky, Polska a Slovenska. Začátek projektu je případně možné mírně posunout.

Více o celém projektu najdete zde: Info pack.

Pokud máte o účast zájem, ozvěte se ihned na e-mail marketa@mladiinfo.cz.

Obrázek: Youth Development Center