Last minute EVS v Maďarsku

Chcete prožít neuvěřitelných devět měsíců dobrovolničením v Maďarsku a navíc s finanční podporou EU? Maďarská organizace Egyesek hledá dobrovolníka do již schváleného projektu začínajícího v únoru.

Organizace  Egyesek Youth Association sídlí ve městě  Szécsény. Zaměřuje se na práci s mládeží z vyloučených lokalit v severním Maďarsku a komunitní prací.

Projekt nazvaný Inclusion Ambassadors zahrnuje celkem deset dobrovolníků z deseti evropských zemí a vy můžete být jedním z nich. Úkolem dobrovolníků bude práce s dětmi, příprava volnočasových aktivit, výuka angličtiny a komunitní práce ve vesnicích v okolí Szécsény.

Projekt začíná už v únoru 2015 a trvá do listopadu.

Dobrovolník musí být muž ve věku od 17 do 30 let. Díky programu Eramus+ jsou mu po celou dobu hrazeny veškeré náklady včetně kapesného, dobrovolník platí pouze 10 % cestovních nákladů. Více o EVS najdete v našem zde.

Více informací najdete na webu organizace. Zde také můžete vyplnit přihlášku (nelekněte se již propadlého data uzávěrky). V případě, že chcete, aby vaší vysílající organizací bylo Mladiinfo, napište zároveň koordinátorce na marketa@mladiinfo.cz.

 

Zdroj: http://egyesek.hu