Laboratoř Nadace Vodafone pro start-up

Máte nápad na start-up, který využívá společensky prospěšné technologie? Vyzkoušejte si jeho životaschopnost v Laboratoři Nadace Vodafone. Co a pro koho je Laboratoř Nadace Vodafone?

Laboratoř Nadace Vodafone je akcelerační program pro neziskové organizace a sociální podniky, které využívají technologie pro pozitivní změny ve společnosti a mají ambici oslovit a získat řádově tisíce uživatelů.

Díky sérii workshopů, mentoringu, financím ve výši 50 000 Kč a experimentům postaveným na metodice Lean Startup přizpůsobené pro společenské inovace, můžete svůj projekt otestovat a upravit dřív, než do něj vložíte spoustu energie, času a peněz.

Projekty, které projdou Laboratoří, se mohou následně ucházet o řádově vyšší finanční podporu přesahující 1 mil Kč v rámci programu Technologie pro společnost. Laboratoř se koná ve spolupráci s Impact Hub Praha (pracovní prostor pro setkávání, inovace a rozvoj podnikání).

Kritéria přihlášení

Laboratoř podporuje inovativní a zajímavé nápady, které využívají informační a komunikační technologie. Dále se hodnotí společenský prospěch a dopady daného projektu. Důležitým kritériem je organizační zázemí projektu – Vodafone podporuje hlavně neziskové organizace. Projekt by měl vést zkušený tým a měl by být finančně udržitelný. Naposled se hodnotí spolupráce s jinými organizacemi, institucemi, nebo jednotlivci.

Jak se přihlásit?

Přihlášku /žádost o mikrogrant/ si můžete stáhnout zde. Vyplňte ji a pošlete na laborator@nadacevodafone.cz.

Uzávěrka přihlášek je 9. 9. 2014.

Pokud byste rádi před přihlášením svůj záměr zkonzultovali, můžete vyplnit tento formulář a z Laboratoře se vám ozvou zpět.