Květnový program DC67

Brněnské Dobrovolnické centrum 67 zve na tři zajímavé akce, které se v jeho prostorách během května uskuteční. Těšit se můžete na cestování, krátkometrážní film i boj s obchodem se zbraněmi.

Už dnes večer, 14.5.2014, se můžete inspirovat příběhem dobrovolnice cestující i s invalidním vozíkem. Omezený pohyb nebyl překážkou ani při skupinové EVS v Holandsku. Více informací najdete na facebooku.

Víte, že Česká republika vyváží zbraně, které slouží represivním režimům? Přijďte se spolu s Nesehnutím dozvědět více o kampani Zbraně, nebo lidská práva?, která má za cíl zabránit potlačování lidských práv a dostat téma zbrojních exportů do veřejné diskuze. Akce se koná 21.5.2014. Více informací najdete zde.

29.5.2014 představí evropské dobrovolnice různé francouzské filmové školy a Francii jak ji neznáte. Dozvíte se i o Evropské dobrovolné službě a jak vyjet také. Program bude v angličtině. Více informací najdete zde.

Všechny programy začínají v 18.30 a trvají přibližně 90 minut. Dobrovolnické centrum 67 se nachází v brněnském Středisku volného času Lužánky. Více informací o něm a program na další měsíce najdete na webu DC67.