Kurz Mládeže v akci The Change Makers

Na květnovém kurzu v Německu s názvem The Change Makers: Youth generating inclusive growth se skrze neformální vzdělávání seznámíte se sociálním podnikáním.

Kurz The Change Makers: Youth generating inclusive growth- Social entrepreneurship through Non-Formal Education se koná 23. až 31. 5. 2014 v německém Výmaru (Weimer). Jeho cílem je rozvinout znalosti a kompetence mladých v oblasti sociálního podnikání, a tak přispět ke zvýšení jejich kapacit.

Ubytování a stravu hradí pořadatelská organizace Culture Goes Europe (CGE). Cestovní náklady vám budou vráceny zpětně, a to až ze 70 %.

Hlásit se můžete do 17. 4. 2014 pomocí elektronické přihlášky na stránkách SALTO , kde se dozvíte i více informací o kurzu. Další info o kurzu si můžete přečíst i na stránkách CGE. 

Autor: Stepanka

Štěpánka je nadšenec pro rozvoj, sociální sítě, dobrovolnictví a vzdělávání. Žila rok v Mongolsku, kde pracovala jako dobrovolnice OSN. Teď se chystá pracovně do Iráku. Pokud zrovna není online, nejraději tráví svůj čas s přáteli a rodinou, včetně zvířat, cestováním a cvičením jógy.

Comments are closed.