Kulinářské toulky Itálií

Vem pas a talíř a vyraz na týdenní kulinářskou cestu Itálií. Kulturu každé země jde nejlépe pochopit prostřednictvím její kuchyně a o Itálii, ráji všech kuchařů i jedlíků, to platí dvojnásob. Už jen dva dny zbývají na přihlášení se do této lákavé cestovatelsky-kuchařské soutěže.

Soutěž Passport&Plate je určena všem cestovatelům a jedlíkům, kteří mají rádi italskou kuchyni, jsou starší 18 let, mluví anglicky a nebojí se vystoupit před kamerou. Tři vybraní zájemci splňující tato kritéria vyrazí na začátku června na týdenní cestu jednou z oblastí Itálie, aby zde na místních farmách, v restauracích a výrobnách odhalili podstatu italské kuchyně. Cesta je plánovaná od 31.5. do 9.6.2014.

Každý z cestovatelů bude doprovázen kameramanem, výstupem tedy bude film mapující italskou kuchyni z pohledu cestovatele-cizince.

Pokud právě by chcete být  oním nenasytným cestovatelem, máte možnost se přihlásit do 14.4.2014. Napište anglický recept a příběh, který za ním stojí. Dále vytvořte esej o tom, proč právě vy jste tím nejlepším kandidátem. To vše vložte do systému zde.

Tři vybraní soutěžící získají letenku do Itálie, pojištění a týdenní kulinářskou cestu. Více informací, podmínky a spoustu motivačních fotek najdete zde.

wnitalyblogpostimage