Jaro v Chorvatsku, práce v ekocentru, vegetariánské jídlo, milí lidé, kapesné a ubytování zdarma. Tak může vypadat vaše krátkodobá EVS ve vesnici Latinovac na severu Chorvatska.

Ekocentrum Latinovac funguje už od roku 1995 a kromě ekologických projektů se věnuje také komunitnímu rozvoji a peace buildingu.

Skupina dobrovolníků a dobrovolnic z České republiky, Makedonie, Španělska, Itálie, Estonska a Maďarska se v organizaci bude věnovat podpoře šetrného zacházení s odpady, osvětě v oblasti ekologie a permakultury, propagaci aktivit organizace a pořádání vlastních akcí pro veřejnost.

Dobrovolníkům bude bezplatně zajištěno ubytování, strava a pojištění, budou jim hrazeny cestovní náklady a drobné kapesné.

Projekt trvá od 13. března do 10. května 2018.

Láká vás to? Přečtěte si více informací v anglickém infopacku: EVS Infopack

 

Jak se přihlásit

Přihlašovat se můžete do 31. 1. 2018 zasláním životopisu a motivačního dopisu v angličtině na e-mail evslatinovac@gmail.com.

Organizace Mladiinfo ČR může být vaší vysílající organizací a pomoci vám se zajištěním pojištění a předodjezdovou přípravou. V případě zájmu napište na marketa@mladiinfo.cz.

Text a obrázky: oficiální materiály Ekocentra Latinovac