KPMG hledá stážistu na placenou pozici v marketingovém oddělení

Umíte dobře anglicky a základní principy marketingu vám nejsou cizí? Přihlaste se na placenou stáž v marketingu u KPMG a nastartujte svou kariéru u renomované poradenské společnosti.

KPMG tvoří mezinárodní síť poradenských společností. Od roku 1990 funguje i v České republice (v Praze, Brně, Ostravě, ale i Českých Budějovicích). Své lokální i zahraniční klientele nabízí právní, auditorské i daňové poradenství.

Photo Credit: jefflupient Flickr via Compfight cc

Stáž v marketingovém oddělení u KPMG

KPMG hledá do marketingového oddělení stážistu na dobu určitou, který se kromě administrativní podpory týmu bude věnovat takové digitálnímu marketingu a mailingu.

Stáž bude probíhat od září roku 2017 v karlínských prostorách KPMG v Praze.

Pracovní doba je flexibilní, nicméně časová náročnost stáže je okolo 20 až 30 hodin za týden.

Náplň stáže

Během své praxe se stážista bude zabývat především zpracováváním kontaktů z akcí, přípravou distribučních seznamů, prací v databázovém systému, podporou v oblasti email marketingu, PPC a digitálních kampaní. V neposlední řadě bude administrativní podporou celého týmu.

Koho KPMG hledá?

Vhodný zájemce

  • disponuje analytickým myšlením a pokročilou znalostí v Microsoft Excel,
  • orientuje se v základních marketingových principech,
  • je učenlivý, komunikativní, pečlivý,
  • má dobrou znalost anglického i českého jazyka,
  • má dokončené minimálně středoškolské vzdělání.

Obecný přehled a zájem o oblast marketingu je výhodou. Zkušenosti s kódováním responzivních webů a emailových šablon stejně tak jako s realizací PPC kampaní (AdWords) jsou vítány, nicméně nejsou podmínkou.

Co získám?

Absolvování marketingové stáže u KPMG vám umožní podílet se na tvorbě marketingových kampaní a získání zkušeností v poradenské firmě, která je jedničkou ve svém oboru na tuzemském trhu. V případě spokojenosti může být stážistovi nabídnuta i budoucí spolupráce ve formě zaměstnání na plný úvazek.

Více informací

Pokud vás nabídka marketingové stáže u KPMG Česká republika zaujala, zašlete co nejdříve svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem KPMG pomocí tohoto online formuláře.

Více informací o nabízené stáži a samotné společnosti KPMG Česká republika můžete najít na jejich webových stránkách.

Zdroj: KPMG Česká republika