Přihlaste se na konferenci osobního rozvoje Rise and Shine

Studujete a rádi byste navázali kontakt s firmami nebo si poslechli inspirativní příběhy? Pokud ano, určitě přijďte na konferenci Rise and Shine!

Konference Rise and Shine je dvoudenní vzdělávací akce převážně pro studenty. Tato akce nabízí ucelený program pro rozvoj dovedností, získání nových informací a kontaktů. V mladých lidech má vzbudit jejich potenciál a pomoci jim k úspěchu. Letošní ročník se uskuteční o víkendu 11. a 12. listopadu v prostorách Právnické fakulty UK (náměstí Curieových 7, Praha).

2016.06.14 – Rise and Shine tým děkuje na konferenci Partnerské vztahy. Zdroj: rise and shine

Jaký je program? 

Program celé konference bude rozdělen do dvou dnů.

Sobota bude patřit přednáškám, které se týkají osobního rozvoje. Představí se inspirativní lidé, kteří účastníkům předají jedinečné zkušenosti. Bude to např. Ivo Toman – lektor motivace a osobního rozvoje nebo Hana Ondrušková – lektorka v oblastní soft skills. Současně s přednáškami o osobním rozvoji bude připraven blok Úspěch a příběhy. V této části se představí několik zajímavých osobností jako třeba Lucie Macháčková, která se věnuje Stand Up komedii a také působí jako dramaturgyně dětských pořadů, nebo horský turista Jan Čupa.

Nedělní program nese název Dream Job, takže je jasné, že bude zaměřen převážně na úspěch na trhu práce. Pro účastníky bude také připraveno několik přednášek, ale celkově bude program víc praktický a plný workshopů a setkání se zástupci firem. Dozvíte se například, jak napsat kvalitní CV a motivační dopis, nebo jak se stát správným leaderem. 

Na oba dny programu je také připraven zajímavý doprovodný program. Bude možnost si vyzkoušet Speak dating (krátký rozhovor v cizím jazyce), využít konzultace k psaní diplomové práce nebo koučink. Také bude spousta prostoru na navazování kontaktů s ostatními účastníky i firmami.

Jak se na konferenci registrovat?

Pokud se chcete konference zúčastnit, je potřeba se přihlásit a zaplatit vstupné. Cena je rozdělena podle věku a pro studenty a absolventy do 32 let je o polovinu nižší. Můžete si také vybrat, zda se chcete zúčastnit programu po celý víkend, nebo jen v rámci jednoho dne. Přihlásit se můžete na stránkách konference.

Pro více informací sledujte facebook události a případné dotazy pište na  pavel@riseandshine.cz

Zdroj: Rise and Shine