New Media Inspiration 2017: Život po Facebooku

Jak se změnila role médií po nástupu sociálních sítích? V čem tkví úspěch youtuberů? A jak by vypadal náš každodenní život bez sociálních sítích? Odpovědi na tyto otázky i na mnoho dalších přinese konference New Media Inspiration 2017 na téma Život po Facebooku aneb jak virtuální mění skutečné.

Fotka uživatele New Media Inspiration.
Život po Facebooku. Jak virtuální mění skutečné. Zdroj: facebook.com/NMinspiration

Pozvánka na konferenci

Již šestý ročník konference New Media Inspiration 2017 pořádaný magisterským oborem Studia nových médií Filozofické fakulty UK ve spolupráci s Tuesday Business Network se koná v sobotu 18. února 2017 v prostorách Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze.

Více než 30 řečníků z nejrůznějších oborů se během jednoho dne pokusí zanalyzovat, jakým způsobem vstupují internet a sociální sítě do našeho každodenního života. V rámci programu se například představí český novinář Jindřich Šídlo, který promluví o měnící se roli médií či Jana Leitnerová z organizace HateFree, jež se ve své přednášce bude zabývat riziky obklopující šíření nepravdivých informací. Program s tématy jednotlivých přednášek můžete najít na oficiálním webu konference.

Registrace

Konference je určená jak lidem z komerční oblasti, tak i akademikům a studentům.

Studenti mohou navíc vyžít snížené studentské ceny, která jim umožňuje zúčastnit se konference za 350 Kč, pokud se zaregistrují do 10. 2. 2017.

Studentské vstupné opravňuje studenta zúčastnit se celodenního programu konference a zahrnuje občerstvení během dne.

Na studentské vstupné mají nárok pouze studenti prezenčního studia, kteří ještě nedovršili věku 26 let a zároveň nejsou současně zaměstnáni ani OSVČ. Při vstupu na akci se student musí prokázat ISIC kartou či potvrzením o studiu z aktuálního roku.

Na akci se můžete zaregistrovat pomocí online formuláře na stránkách konference.

Zdroj: Tuesday Business Network – New Media Inspiration