Konference: Dobrovolnictví v kultuře

Pokud se zajímáte o problematiku dobrovolnictví v kultuře, určitě si nenechte ujít zářijovou konferenci, která se uskuteční v Plzni. 

V září se v Plzni uskuteční konference nesoucí název Dobrovolnictví v kultuře. Bude zaměřena na význam dobrovolnictví v rozvoji současné společnosti a na problematiku spolupráce občanů, obcí a neziskových i komerčních organizací. Představí se vám projekty v kulturních organizacích, v obcích a Evropských hlavních městech kultury doma i v zahraničí.

Akce je určena pro širokou veřejnost – představitele ministerstev, krajů, obcí, neziskových organizací, dobrovolnických center a programů, odborníky ze všech oblastí praxe (zejména z kulturní scény), dobrovolníky, studenty a všechny, koho tato problematika zajímá.

Zatím je zveřejněn pouze nástin programu, který je následující:

  • pátek dopoledne – zahájení konference a příspěvky k hlavním tématům konference
  • pátek odpoledne – sdílení zkušeností ve formátu „Živá knihovna“
  • sobota dopoledne – kulaté pracovní stoly a společná prezentace závěrů
  • sobota odpoledne – otevřete si Plzeň! – doprovodný program

Těšit se můžete samozřejmě také na bohatý doprovodný program. V plánu jsou sousedské procházky, dražba portrétů projektu Tvář Plzně a mnoho dalšího.

Pokud byste se konference rádi zúčastnili, stačí se registrovat. Deadline pro zasílání přihlášek je 7. 9. 2015. Účastnický poplatek je 200,-Kč. Bude využit na financování drobného občerstvení, obědů ve formě švédských stolů a e-sborníku konference. Dopravu a ubytování si hradí účastníci sami.

Pro více informací můžete psát na tento email: andel@plzen2015.cz nebo sledovat stránky plzen2015.cz.

Datum konání: 18. 09. 09:00 – 19. 09. 18:00

Místo konání: KREATIVNÍ ZÓNA DEPO 2015, Presslova 14, Plzeň

klubandeluPlzen