Kariérní re/start na bootcampu Storyous

Pozvánka na Bootcamp. Zdroj: Storyous

Studenti a absolventi, pozor! Využijte příležitost dát si karierní re/start. Své know-how vám na bootcampu skrz řadu zajímavých workshopů poodhalí lídři z úspěšných startupů i ikonický byznysmen Kazma.

Přemýšlíš o tom, že rozjedeš vlastní projekt? Zajímáš se o byznys, marketing nebo sales a chceš získat nové dovednosti za krátkou dobu? Pak se přihlaš na Storyous Bootcamp!

Kdy to bude?

Ve dnech 15. a 16. září si v Praze pod taktovkou ostřílených profíků, kteří stojí za úspěchy firem s velkými obraty, můžeš vyzkoušet v rámci workshopů například techniky vyjednávání, vypracovat si reálnou case study nebo se ocitnout v kůži teamleadera. 

 

Co se na bootcampu bude dít?

Během dvoudenního intenzivního školení ti své zkušenosti předají ti nejlepší z oboru a získáš od nich know-how, ke kterému se propracovávali dlouhé roky během budování svých firem. Těšit se můžeš na: Tomáše Studeníka z Insane Business Ideas, Lucie Částkovou z CoPlay, Martinu Bacíkovou z Institutu ekonomického vzdělávání, CEO Storyous Igora Třeslína a Kamila Bartoška, známého moderátora a influencera vystupujícího pod pseudonymem Kazma Kazmitch. 

 

Během v pořadí již čtvrtého Bootcampu si navíc vybuduješ síť nových přátel a potenciálních budoucích byznys kolegů. A to není vše! Ti nejlepší dostanou příležitost stát se součástí budování lokálních poboček globálního startupu Storyous, který aktuálně posiluje týmy ve svých HUBech v Plzni, Ostravě a Brně. Třeba to bude kariérní start právě pro tebe! 

 

Jak se zapojit?

Registrovat se na bootcamp můžeš do 8. září na stránkách Storyous, kde také najdeš informace o jejich HUBech a jak se do nich zapojit

Počet míst je omezený, takže se zbytečně dlouho nerozhoduj. Pro mimopražské je zajištěno ubytování.

 

Storyous (proud) member of SaltPay

Naší misí je vývoj technologií, které pomáhají malým a středním podnikům dynamicky růst a efektivně řídit svůj byznys. Jsme jedničkou na českém trhu a pořád rosteme. Přidej se k nám a staň se součástí budování globální fintech firmy. Pobočky máme ve Španělsku, Polsku, na Islandě, v Chorvatsku, Portugalsku, Maďarsku a na Slovensku.