Kariérko.cz: kde hledat inspiraci v cestě za vysněnou prací

Už víte, čemu se ve své kariéře chcete v budoucnu věnovat? Nebo jste se nad tím zatím vůbec nezamýšleli? Ať tak či tak, platforma Kariérko.cz vám může rozhodování  usnadnit. 

Kariérko.cz je projekt neziskové organizace Institut kariéry a rozvoje, z.s. Zaměřuje se na studenty, kteří se rozhodují, kam dále pracovně směřovat. Pomáhá jim ujasnit si, co budou jednou dělat, a získat jasnou představu, jak s tím začít.

Logo. Zdroj: karierko.cz

Co na platformě Kariérko.cz najdete?

Platforma seznamuje s různými profesemi. Můžete si vybrat profesi, o kterou máte zájem, a naleznete k ní spoustu informací, např. o platovém ohodnocení, potřebném vzdělání a dovednostech. 

Videa

Na portálu Kariérko.cz naleznete videorozhovory, kde lidé sdílejí příběhy a zkušenosti z různých profesí. 

Podcasty

Podcasty s inspirací, motivací a cennými radami jsou také k nalezení na webu. 

Články

Také si na stránkách můžete přečíst zajímavé články o tom, jak se připravit na pohovor, jak vybrat profesi nebo třeba o zkušenostech ostatních. Prostě tipy, které vám mohou pomoci na cestě za úspěšnou kariérou.

Líbí se vám tento projekt? Zkuste v něm stáž!

Kariérko.cz v tuto chvíli hledá dobrovolníky na tři pozice. Můžete se stát fundraiser-obchodníkem, marketingovým specialistou nebo koordinátorem.

Zdroj: pixabay.com 

 

Fundraiser – obchodník

Na této pozici můžete budovat obchodní strategii, navazovat a udržovat vztahy s partnery, účastnit se veřejných akcí (networking, konference, semináře apod.). Časová náročnost bude přibližně 10 hodin týdně.

Marketingový specialista

Specialista marketingu by už měl mít nějaké zkušenosti, umět vymyslet, připravit, publikovat i sponzorovat obsah,vyznat se v analytice a na základě výsledků kanály optimalizovat. Pozice je s časovou náročností 10 hodin týdně.

Koordinátor

Koordinátor bude zodpovědný za koordinaci týmu, komunikaci s hosty videorozhovorů a podcastů, plánování schůzek, administrativu, správu webu, vyhledávání informací, komunikaci s partnerskými organizacemi, přípravu podkladů atd. Časově bude práce přibližně na 10 až 15 hodin týdně.

Zdroj:  karierko.cz