Spoj příjemné s užitečným!  K moři se dostaneš i s Mladiinfo a ještě k tomu se něco zajímavého naučíš.

Chystá se výměna mládeže v Polsku! Pojeď s Mladiinfo na projekt zaměřený na outdoor a přírodu. Zajímá tě kdy a kde? 

RECYCLING, REUSING, REDUCING“ je Erasmus+ výměna mládeže v Polsku. Je zaměřena na ochranu životního prostředí, udržitelného způsobu života a využití přírody pro osobnostní rozvoj. Těšit se můžeš na zajímavé exkurze po okolí a samozřejmě se dostaneš taky k moři. To vše v mezinárodním týmu. Důležitou součástí projektu je pak vzájemná spolupráce, práce v týmu, hledání své role ve skupině a poznávání nových lidí. Nevíš, jak si takový projekt představit? Zkus si přečíst našeho průvodce světem Erasmus+. Pokud se ti projekt zalíbí, můžeš jet pak ještě na návazný projekt v Německu.

Více se o této výměně mládeže v Polsku dozvíš v tomto infopacku. Pozorně si jej pročti!

Inspirovat se můžeš taky zážitky účastníků z podobných projektů, třeba tady z projektu v Makedonii nebo z projektu v Dánsku.

K moři – kdy a kam?

Projekt se koná v termínu 20. 5. – 29. 5. 2022  v Polsku, konkrétně v Międzywodzie. Ubytovaní budeme v plážovém hotelu Reda. Oblast nabízí krásnou přírodu, pláž, moře aj. Tešit se můžeš těšit na mnoho času stráveného na čerstvém vzduchu v krásném prostředí. Více o ubytování si můžeš zjistit zde. 

Strava je zajištěna 3x denně (snídaně, oběd, večeře) a také 2x denně malé občerstvení o přestávkách. Ubytování i strava je plně hrazena programem Erasmus+. Účastníci jsou povinni si zajistit připojištění léčebných výloh do zahraničí. Cestovní náklady jsou uhrazeny do výše €275.

Projektu se krom Čechů účastní osoby z Něměcka, Polska, Británie a Rumunska. Z každé země jede 6 účastníků a 1 leader.

Ilustrační foto. Autor: infinityharmony7. Zdroj: Pixaybay.com

Pro koho je tato výměna mládeže v Polsku?

Hledáme 1 leadera/ku a 6 účastníků! 

Požadavky na leadera/ku:

  • věk 18+ – horní věková hranice není stanovena,
  • trvalý pobyt v ČR,
  • zkušenosti z jiného projektu neformálního vzdělávání,

Je to unikátní příležitost jak zlepšit svoje schopnosti a dovednosti v oblasti komunikace, vedení skupiny a týmu, a samozřejmě posunout svůj osobní a kariérní rozvoj na další level.

Požadavky na účastníky:

Hledáme 6 účastníků s trvalým pobytem v ČR ve věku od 16 do 26 let, kteří se mohou účastnit projektu v plné délce. V případě potřeby vydá organizace Mladiinfo ČR omluvenku pro účastníky do škol. Pozdější příjezdy na projekt nebo dřívější odjezdy nejsou možné. Dále je pak důležitý tvůj kladný vztah k přírodě i lidem, schopnost rozumět alespoň základům angličtiny pro běžnou domluvu a být ochotný po skončení projektu vytvořit spolu s ostatními článek pro šíření motivace a nadšení pro další mladé lidi.

Přihlašování je otevřeno!

Pokud splňuješ výše uvedené požadavky, 💌přihlaš se prostřednictvím tohoto online formuláře. Máš-li dotazy k vyplnění formuláře, neváhej se na nás obrátit na emailu kancelar@mladiinfo.cz. Pokud máš zájem být leader/ka, napiš nám email, děkujeme!

Přihlašování je otevřené do naplnění kapacity, hlas se tedy co nejdříve. Výsledky se dozvíš během několika málo dní po přihlášení. Následně tě propojíme se zbytkem českého týmu a s leaderem, abyste se mohli kontaktovat ještě před odjezdem a trochu se poznat.

Přihláška je závazná, pokud nám ji vyplníš a budeš vybrán/a, počítáme s tvojí účastí. Po vybrání je do jednoho dne od tvého přijetí na projekt nezbytné zaplatit účastnický poplatek* 600 Kč naší organizaci Mladiinfo ČR (pokyny od nás obdržíš e-mailem). Jízdenku do Polska vybereme společně. 

* Pokud je pro tebe tento účastnický poplatek (nebo něco jiného) překážkou v účasti, budeme rádi, když nás na to e-mailem upozorníš. V Mladiinfo ČR si stojíme za tím, že vzdělání má být dostupné každému, a chceme ti vyjít vstříc. Leader skupiny je od poplatku osvobozen. Účastnický poplatek je nevratný.