Přihlaste se na Juniorskou Univerzitu Karlovu

Jste studenty střední školy či vyššího stupně víceletého gymnázia? Pomýšlíte v budoucnu na studium Univerzity Karlovy? Zajímá vás, jak takové přednášky probíhají, nebo byste se chtěli prostě jenom něco nového přiučit? Pokud jste odpověděli ano, čtěte dál.

Univerzita Karlova už třetím rokem pořádá tzv. Juniorskou univerzitu. Během jednoho semestru si můžete zkusit zasednout do poslucháren a zažít život vysokoškoláka na vlastní oči. Máte na výběr ze dvou zaměření: přírodovědně – lékařské, nebo humanitně – společenské.

Ilustrační fotografie. Autor: Geralt. CCo Creative Commons. Zdroj: pixabay.com

Témata přednášek jsou přizpůsobená věku studentů SŠ, takže se nemusíte bát, že byste jim nerozuměli. Pokud navštívíte nadpoloviční většinu všech přednášek, na závěr vás s prohlídkou Karolina bude čekat slavnostní zakončení a předání osvědčení.

Kdy a kde výuka probíhá:

  • zimní semestr akademického roku 2017/2018
  • každé zaměření 1x týdně přednáška od 17:00 do 18:30 hod.
  • Modrá posluchárna, Celetná 20, Praha 1
  • účast v programu je zdarma

Více informací naleznete na stránkách Juniorské Univerzity Karlovy.

Registrace je spuštěna od 28. 8. 2017. Kapacita je 100 míst v každém ze zaměření.

Po zaregistrování vyplňte závaznou přihlášku, kterou odevzdáte v den účasti na první přednášce příslušného zaměření. Přihlášku nezapomeňte podepsat (za nezletilé účastníky podepíše zákonný zástupce účastníka). Účast v programu je možná pouze po odevzdání závazné přihlášky.

Zdroje: juniorskauniverzita

Uložit