Jump4Rivers Training

Máte chuť se podílet na projektu k ochraně vod na mezinárodní akci Jump4Rivers Training, která se koná v březnu v Rakousku? Dozvědet se více o našich řekách? Ano? Tak si přečtěte, jak na to!

O víkendu 20. – 22.03.2015 se v Rakousku pořádá akce zaměřená na řeky a na jejich aktivní chránění. Připoj se k víkendu plnému legrace, kde poznáš kupu nových lidí a budeš se podílet na Big Jump Challenge projektu.  Podívej se, jak můžeš být součástí Big Jump Challenge.  Zorganizuj akci a připoj se k výletu do Bruselu, kde se můžeš potkat s ostatními mladými leadery z Rakouska a Slovenska!

Jak se přihlásit?

Přihlásit se může každý, kdo má chuť zorganizovat vlastní malou „jumping“ akci na jaře nebo v létě 2015, je mu mezi 15- 30 lety a domluví se anglicky.

Akce se koná v Marcheggu, to je asi hodinka od Vídně a Bratislavy. Jídlo a ubytování bude poskytováno a náklady na dopravu budou částečně hrazeny Evrospkou komisí v rámci programu Erasmus +.

 

54bffccfae57e_d

Co se naučíte?

  • poznáte projekt Big Jump Challenge, nařízení EU o ochraně vod a jejich aplikaci či možnost, jak být vyslán do evropského Říčního parlamentu v Bruselu (léto 2015)
  • dozvíte se o ochraně vod v Rakousku, České republice a na Slovensku
  • naučíte se, jak se sami zapojit – petice či jiné akce
  • vystavíte  mezinárodní spolupráci
  • zažijete spoustu venkovních aktivit

Získat více informací, přihlásit se (do 25.2.), nebo se podívat na podobné akvitity můžete  zde.

Zdroj: www.riverjump.eu/river-jump-2015/jump4rivers-training/