Jógendovka v Krkonoších aneb Jíst, meditovat, jógovat

Představte si, že se ráno probudíte v podhůří Krkonoš. Vyjdete ven, roztáhnete jógamatku, vkročíte na ni a zhluboka se nadechnete… Cítíte, jak se vám už při této představě rozlévá po těle klid? Chcete na chvíli odložit starosti za hlavu, užít si přírody a věnovat čas sami sobě? Zúčastněte se akce Jógendovka v Krkonoších, kterou pořádá nezisková organizace Tamjdem.

Ilustrační obrázek, Autor: JacksonDavid, Zdroj: pixabay.com

Meditace, dechové cvičení i procházky

Jógový víkend, na kterém si mentálně odpočinete od každodenního shonu, se uskuteční od 4. do 6. září. Během akce si vychutnáte čerstvý horský vzduch, provětráte si hlavu, protáhnete tělo, zameditujete si a dozvíte se, co jsou to tzv. mindfulness a Embodied yoga principles.

Za 2 dny vás čeká celkem 7 hodin plných vedených meditací, jógy, dechových cvičení a workshopů. Nebudete však zavření jen v sále. Cvičení bude prokládáno procházkami lesem.

Víkendem vás budou provázet zkušené lektorky Eva a Tereza.

Ilustrační obrázek, Autor: Pexels, Zdroj: pixabay.com

Pomoc neziskovkám

Účastí na téhle akci uděláte dobrou věc nejen pro sebe, ale i pro 2 další neziskovky. Tou první je ekologické centrum SEVER Horní Maršov, bez které by se tato akce neuskutečnila, a tou druhou je neziskovka Tamjdem, která nápad iniciovala a která už 5 let aktivně spolupracuje s organizací SEVER Horní Maršov, kam posílá každoročně spoustu dobrovolníků na víkendovky.

Podmínky účasti

Podmínkou účasti na akci Jógendovka je účastnický poplatek 2500 korun, který musí být uhrazený do 3 pracovních dnů od podání přihlášky, nejpozději však 28. 8. 2020. Část poplatku poputuje na podporu činnosti zmiňovaných neziskovek.

V ceně je zahrnuto ubytování, vegetariánská strava, minimálně 7 hodin jógovaní a meditování, pojištění zdraví a odpovědnosti a náklady spojené s organizací akce. Cestu si každý účastník hradí sám.

Kontakt

Pokud máte nějaké otázky, kontaktujte koordinátorku Karolínu (karolina.novakova@tamjdem.cz, 604370797) nebo lektorky Terku (terezahacova@gmail.com, 606589006) a Evu (perutkova.ef@gmail.com, 607 406 989)

Více informací o jóga víkendu včetně programu a přihlášky najdete zde.

 

Zdroj: tamjdem.cz