JobChallenge – veletrh práce pro studenty a absolventy VŠ v Brně

Veletrh práce

Blíží se konec školy, přemýšlíte o zaměstnání, ale nevíte, jak začít? Nechte se inspirovat na veletrhu JobChallenge.

Masarykova univerzita ve spolupráci s Mendelovou univerzitou v Brně a Vysokým učením technickým v Brně pořádají pro studenty a absolventy brněnských vysokých škol letos 6. ročník stále oblíbenějšího setkání se zástupci významných společností.

Veletrh poskytuje vystavujícím firmám možnost představit nabízené pracovní příležitosti a uplatnění atraktivní skupině mladých lidí, kteří disponují kvalitním vysokoškolským vzděláním.

Datum konání: 7. listopadu 2012 
Délka trvání veletrhu: 9-17 hodin
Místo konání: Wannieck Gallery, Brno, Ve Vaňkovce 2, 602 00

 

Doprovodný program

Doprovodný program veletrhu JobChallenge je plný seminářů, přednášek, diskuzí a workshopů, které se zaměří na váš vstup na pracovní trh a poradí, jak se na něj připravit.

Zajímá vás všechno kolem výběrového řízení? Nevíte, jak má vypadat správný životopis? Chcete si vyzkoušet assessment centrum? Chcete zapracovat na svých dovednostech? Máte problém s prokrastinací? Neumíte efektivně využívat čas a chcete to změnit? Začali byste rádi podnikat a nevíte jak na to? Zajímají vás příběhy úspěšných podnikatelů? Chcete se něco přiučit na téma projektové řízení?

Pokud jste si alespoň na jednu z otázek výše odpověděli ano, navštivte některou z přednášek a poslechněte si řečníky a lektory z oboru a praxe! Těšit se můžete například na Masarykovy debaty, Centrum pro lidská práva a demokracii, významné psychology, kouče a další.

KDE? V Brně

KDY? 5.- 7. listopadu 2012

Vstup na všechny přednášky, semináře, workshopy je zdarma, nicméně na některé je potřeba se dopředu přihlásit.

Program naleznete ZDE. 
Zdroj: http://www.tydenprace.czhttp://www.jobchallenge.muni.cz/