Projekt výměny mládeže Je to na nás II

Že ta nejlepší rozhodutí se odehrávají z minuty na minutu? Dokažte sami sobě, že jste spontánní a umíte chytit příležitost za pačesy! V pátek 8. března 2019 začíná česko-slovenský projekt zameřený na znalosti v oblasti finanční gramotnosti. Patří tohle mezi základ úspěchu?

O projektu

Jako účastníci této výměny mládeže se naučíte základy finanční gramotnosti důležité k Vašemu osobnímu a kariérnímu rozvoji. Poznávání bude probíhat neformálním způsobem, těšit se můžete na učení hrou, výměnou zkušeností či mentoringem od zkušených ekonomů a sociálních pracovníků. Čas na zábavu a objevování krásy Vysokých Tater je samozřejmě oficiální součástí programu!

Slovenská organizace, která projekt pořádá se jmenuje S.P.A.C.E. – Spolok pre aktivitu, cestovanie, edukáciu. Zjistit více informací o nich můžete na jejich webu. Projekt je financován evropským vzdělávacím programem Erasmus+, ubytování, stravování a cestovní výdaje jsou plně pokryty z rozpočtu. Více informací se dozvíte z přiloženého infopacku a také z programu projektu.

Ilustrační fotografie. Autor: Rawpixel. Zdroj: pixabay.com

Profil účatníka

  • trvalé bydliště na území ČR
  • ve věku 15-29 let

Termín a místo projektu

  • 8. – 18. března 2019
  • Stará Lesná, Slovensko
  • ubytování v hotelu Forton v dechberoucích Vysokých Tatrách
  • pro České účastníky je vypraven autobus

Chcete se přihlásit? Tak do toho! Ještě dnes kontaktujte naší slovenskou kolegyni Martinu Horkovou na matahorkova@gmail.com. Do emailu uveďte jméno, věk, místo bydliště (ať ví, odkud vážíte cestu) a telefonní kontakt. Nevíte, zda to má cenu? Vzpomeňte na slavný citát od jednoho kdysi z nejbohatších lidí na světě Steva Jobse:

„I think the things you regret most in life are the things you didn’t do.“