Je libo raw vegan Díkuvzdání nebo jóga v Olomouci?

V Olomouci to žije, stánky s punči frčí, ve městě je život. A stejně tak v Živé zahradě – „v oáze pro osobní rozvoj s Živým barem“, kde se koná spousta zajímavých akcí!

Raw vegan Díkuvzdání

zítra 24. 11. 2016 od 18:30 je možné zúčastnit se akce s názvem Raw vegan Díkuvzdání. Jedná se o setkání otevřené všem příznivcům tohoto životního stylu, zkušenějším i nováčkům nebo těm, kteří se o toto téma zajímají. Nejdůležitější je potkat se s lidmi s podobným smýšlením, výměny názorů a receptů. S sebou můžete přinést něco dobrého k jídlu (raw vegan) a takto se utvoří malá hostina pro všechny. A samozřejmě přiveďte rodinu nebo přátele! Více informací najdete na Facebooku této události.

Body&Mind Day

V sobotu 26. 11. 2016 si přijďte udělat příjemný den, kdy nebude potřeba nikam spěchat, nikam se hnát. Udělejte si čas na sebe. Body&Mind Day bude plný jógy a odpočinku. Lektorka Alexandra Martina vás bude provázet dnem od 10:00 do 14:00. Pozor – kapacita je omezena (max 15 osob). Cena kurzovného je 399 Kč.

V neděli 27. 11. 2016, v první adventní neděli, se v Živé zahradě můžete trošku zklidnit před vánočními shony. Dopoledne od 10:00 je připravena lekce jógy, během které si nejen protáhnete tělo, ale dynamickou část doplní i dechové cvičení a relaxace. Cena za dvě hodiny intenzivní práce na sobě je 250 Kč. V případě zájmu o nedělní jógu si rezervujte místo u lektorky Denisy Krejčířové na emailu Masazekrejcirova@gmail.com.

Živou zahradu najdete v centru Olomouce v Edelmannově paláci, Horní náměstí 5. Více informací o všem, co se zde děje naleznete zde.

Zdroj: facebook Živá Zahrada