Jazykové pobyty v zahraničí – nevšední žážitky zaručeny!

Pokud vám létá hlavou myšlenka spojená s touhou vycestovat do zahraničí, v následujícím článku najdete několik rad od Dominiky Čihákové ze společnosti Education First.

Nejen pro jazykové kurzy platí totiž velice jednoduché pravidlo: realizovatelné sny by se měly plnit. A jazykové pobyty v zahraničí takovým snem jsou! Protože chceme, abyste využili Váš potenciál naplno a vzdělávali se i za hranicemi, máme pro Vás několik dobrých tipů, proč byste se měli odhodlat a říci jazykovým pobytům v zahraničí své „ANO“.

Proč se vydat na jazykové pobyty v zahraničí:

1. Osamostatníte se a lépe poznáte sami sebe

2. Stanete se součástí odlišné kultury a zažijete ji na vlastní kůži

3. Zdokonalíte si úroveň cizího jazyka

4. Navštívíte atraktivní místa a přírodní krásy, které Vás zkrátka ohromí

5. Poznáte nové přátele z celého světa

6. Vyzkoušíte nevšední aktivity a sporty a možná v sobě najdete skrytý talent v některých z těchtoaktivit

7. Zvýšíte si potenciál pro získání zajímavých pracovních pozic v budoucnu

Možnosti studia v zahraničí

Pokud se chcete inspirovat a zjistit, kde všude můžete studovat a jak jazykové pobyty v zahraničí probíhají, objednejte si zdarma katalog společnosti EF Education First, která organizuje jazykové pobyty, stáže, akademické programy, aj.

Vydat se můžete na dlouhodobé i krátkodobé jazykové pobyty. Dva týdny studia a víc, klidně několik měsíců – zaleží jen na Vás. Vybrat si můžete ze všech důležitých světových jazyků a z více než 40 destinací. Vyberte si sami, kam se vydáte: za angličtinou do Los Angeles nebo do Londýna či Sydney, za španělštinou do Madridu nebo třeba za japonštinou do Tokia. Přizpůsobit svým potřebám a možnostem můžete i datum odjezdu a během pobytu se budete zdokonalovat v obecné nebo třeba v obchodní angličtině – o všem opět rozhodujete jen Vy sami.

A co třeba taková příprava na mezinárodně uznávanou zkoušku? Jedno je stoprocentně jisté – v životě i životopise se to vše bude jistě později hodit. S EF Eductaion First máte naprostou záruku kvality. Jazykové pobyty a kurzy v zahraničí jsou sestaveny tak, aby se co nejvíce konverzovalo, a tak budete mít možnost nově nabyté znalosti hned zkoušet v praxi. A to nejen během lekcí – budete bydlet s novými přáteli z celého světa, a i díky tomu nebudete mít po celou dobu pobytu možnost si od jazykové praxe odpočinout. Ale nemusíte se bát – právě tak budete mít za těch několik týdnů hromadu práce za sebou, aniž byste si to uvědomovali. Tudíž žádné nekonečné biflování slovíček, ale cizí jazyk v praxi v zahraničí a na vlastní kůži!

EF Education First je lety a tisíci studentů prověřená jazyková škola. Byla založena ve Švédsku před padesáti lety a pracují v ní stovky nadšených lidí, které baví umožňovat studentům z celého světa naučit se perfektně cizímu jazyku. Nejde nám o kvantitu, ale o kvalitu. A důkazem toho, že se to daří, jsou spokojení studenti, kteří se k EF vracejí.