Jak na MBA titul

Seznamte se s detailně s americkými MBA! Velvyslanectví USA pořádá příští týden prezentaci amerických programů MBA v České republice, včetně diskuze s jejich absolventy. Získané informace se budou jistě hodit pro všechny, kdo o americkém MBA, ať už v ČR nebo přímo v USA, uvažují.

Master of Business Administration (zkratka titulu uváděná za jménem: MBA) je vysokoškolský postgraduální studijní program, zaměřený na získání znalostí v oboru managementu. K MBA studiu jsou přijímáni pouze uchazeči s minimálně bakalářským vysokoškolským vzděláním a s dostatečnou, zejména manažerskou praxí. Studium MBA programů je zpravidla jeden a půl až tříleté, nejčastěji však dvouleté. Vyučovacím jazykem MBA programů ve světě je angličtina.

Na programu je prezentace zástupců Velvyslanectví USA a Fulbrightovy komise, diskuse se zástupci škol nabízejících program MBA a se studenty a absolventy MBA programů.

Seminář o MBA se koná 4.10. od 18:00 do 20:30 v Americkém centru (Tržiště 13, Praha 1) a je veden v angličtině. Účastníci se mohou registrovat na stránkách Amerického centra. Účast je zdarma.

 

Podle Americkecentrum.cz