Be International Fest

Už ve čtvrtek 25.9. se můžete vydat na pražský Střelecký ostrov okouknout jarmark národů, poslechnout si hudbu a podívat se na prezentaci studentských spolků a organizací. To vše v rámci Be International Festu.

Be International Fest se uskuteční 25.9.2014 (čtvrtek) v Praze na Střeleckém ostrově od 14.00 do 22:00. Festival si klade za cíl představit město Prahu jako moderní metropoli 21. století nakloněnou zahraničním kulturám. Festival je určen pro zahraniční i české studenty.

Na hudební stage vystoupí Pub animals, Sunflower caravan, Evelynne, Pavel Callta, Zelenina. Celou akci bude v češtině a angličtině moderovat Dominik Heřman Lev z pořadu HBO Na Stojáka!

V rámci festivalu bude jarmark národů, kde svoje zvyky a tradice budou prezentovat na dvě desítky ambasád. Svojí činnost a aktivity představí i mezinárodní studentské organizace a kluby.

Můžete se těšit na chillout zónu, soutěže o ceny a další doprovodný program. Po festivalu navazuje after párty na parníku plujícím po Vltavě. Lístky na After párty bude možné zakoupit na místě festivalu za 250 Kč.

Přijďte si užít pohodový začátek semestru a vemte s sebou i své nové zahraniční spolužáky a kolegy. Další informace a program najdete na webu akce.