Info večery Lékařů bez hranic

Jste lékař nebo lékařka, farmaceut/ka, laborant/ka, porodní asistentka, zdravotní sestra, ekonom/ka, logistik, sociolog, sociální pracovník či pracovnice popřípadě podobně zaměřený profesionál? Máte ukončené vzdělání, praxi a chtěli byste vyjet do zahraničí pomáhat? Tak jeďte s organizací Lékaři bez hranic do jedné z více než šedesáti zemí světa!

V zemích, ve kterých nefungují nebo zcela chybí jakékoliv zdravotnické struktury, obnovují Lékaři bez hranic ve spolupráci s místními úřady nemocnice a lékárny, rozbíhají programy očkování a projekty na výstavbu kanalizace a zdrojů pitné vody. Lékaři bez hranic pracují v odlehlých a těžce přístupných zdravotnických střediscích a slumech, kde rovněž školí místní zdravotnický personál.

Lékaři bez hranic je velká mezinárodní zdravotnická organizace vysílající své pracovníky na mise do rozvojových zemí. Pokud stojíte o podobnou zkušenost, vyražte zjistit podrobnosti na jeden z informačních večerů, které k tomu účelu organizace pořádá. Kdy? 22.2. a 25.4. v Praze a 14.3. v Brně.

Více informací a požadavky na účastníky mise, a také další termíny informačních večerů najdete přímo na stránkách organizace.