Inclusion and Employability for All v Srbsku

Pracujete pro mládežnickou organizaci nebo jinou instituci věnující se mladým? Zabýváte se problematikou nezaměstnanosti mladých a inkluze znevýhodněné mládeže? Pak je seminář/konference Inclusion & Employability for All! právě pro vás!

Seminář/konferenci pořádá organizace K.A.N.E. v italském Rimini od 22. do 28. 2. 2014. Jeho cílem je výměna zkušeností a vytvoření nových metodologií, které by pomáhaly organizacím rozvinout inovativní aktivity a projekty řešící zaměstnatelnost mladých a inkluzi znevýhodněné mládeže.

Projektu se zúčastní 24 lidí z ČR, Arménie nebo třeba Řecka a potrvá 6 pracovních dní. Účastníci by měli být členy organizací a dalších institucí věnující se mladým (centra mládeže, informační centra), pracovníci veřejné správy pracující s mladými, sociální pracovníci a dobrovolníci v sektoru tzv. empowermentu a motivace mladých.

Více informací o programu semináře a přihlašovací formulář naleznete na stránkách SALTO. 

Deadline přihlášek je 10. 2. 2014.

Za seminář se neplatí žádný poplatek – náklady na něj jsou hrazeny z programu Mládeže v akci. Účastníci by si měli hradit 30 % cestovních nákladů, a také své osobní náklady.