I vy můžete být Středoškolákem roku 2020

Soutěž Středoškolák roku již 6. rokem oceňuje aktivní středoškoláky za jejich nadrámcové činnosti. Pro ty, kteří se také ve svém volném čase věnují mimoškolním aktivitám je to skvělá šance, jak poznat “svoje” lidi!

Studentská nezisková organizace ProStředoškoláky nedávno vyhlásila již 6. ročník soutěže Středoškolák roku a nyní shání všechny mladé aktivní duše, které se ve svém volném čase věnují mimoškolním aktivitám, aby je za jejich nadrámcové snahy ocenila. 

Ať už se mimo školu věnujete vědě, dobrovolnictví, podnikání, sportu nebo třeba umění – ať zkrátka jakkoli „děláte víc, než musíte“, pak je soutěž Středoškolák roku přímo pro vás. Přihlašování probíhá do 8. 5. 2020!

Jak soutěž probíhá?

Středoškolákům stačí pouze vyplnit online dotazník na stránkách organizace ProStředoškoláky, ve kterém se jim pochlubí se všemi mimoškolními aktivitami, kterým se ve volném čase věnují. Porota složená z řad členů organizačního týmu a bývalých účastníků soutěže následně vybere ty nejaktivnější z nich – vybere TOP25 nejaktivnějších středoškoláků, které pozve na nadupané víkendové setkání. Společně se skupinou TOP65 se posléze zúčastní i dvoudenní vzdělávací akademie, na níž navazuje slavnostní galavečer. Zde proběhne vyhlášení a ocenění TOP25 středoškoláků diplomy a hodnotnými cenami.

Proč se soutěže zúčastnit?

Soutěž Středoškolák roku je unikátní v tom, že nejde o soutěž v pravém slova smyslu. Smyslem této soutěže totiž není soupeření, nýbrž spolupráce a tvorba komunity aktivních středoškoláků napříč celou Českou republikou. Tato soutěž z vás nebude ždímat vědomosti, naopak se bude zajímat o vás, vaše aktivity a váš seberozvoj. Kromě nových inspirativních kontaktů – a především přátel – získáte také užitečné soft-skills a nezapomenutelné zážitky.

Staňte se jedním z komunity aktivních středoškoláků ještě dnes. Více informací najdete na prostredoskolaky.cz! Na vaši přihlášku budou čekat až do 8. 5. 2020

Soutěž Středoškolák roku 2020. Zdroj: facebook.com/prostredoskolaky