Humanitární a rozvojoví pracovníci v ohrožení

Humanitární a rozvojoví pracovníci v ohrožení je název diskuse pořádané organizací Salanga. Chcete nakouknout pod pokličku života humanitárních a rozvojových pracovníků po celém světě? Tak si poznamenejte datum 30.9.2014.

Salanga, organizace připravující humanitární a rozvojové pracovníky v Evropě, Kanadě ale také přímo v místě humanitárních krizí Vás zve na diskuzi o ohrožení, ale také každodenním životě humanitárních a rozvojových pracovníků na zahraničních misích.

 Diskutována budou některá citlivá témata humanitární a rozvojové práce. Proč možná mnohem zrádnějším rizikům čelí humanitární pracovníci po návratu z misí? Jak se na své mise připravují? A jakou cestu zvolit, pokud se i Vy chcete stát humanitárním nebo rozvojovým pracovníkem?

 Unikátní možnost debaty s lidmi s mnohaletými zkušenostmi z humanitárních a rozvojových projektů organizací Mezinárodní červený kříž, Oxfam nebo ADRA z Afghánistánu, Haiti, Súdánu, Rwandy, Nigérie a mnohých jiných zemí včetně Kanady, či ČR. Diskuse bude probíhat částečně v angličtině.

 Akce se koná 30.9. 2014 od 16:00 do 18:00 na Filozofické fakultě UK,  U kříže 8 v učebně 1036. 

Více informací najdete na webu Salangy.