Hnutí Duha hledá stážistu

Hnutí DUHA je přední česká ekologická organizace sídlící v Brně. Pro koordinaci dobrovolníků organizace  právě hledá stážistu nebo stážistku k dlouhodobé spolupráci.

Úkolem stážisty bude spolupráce na koordinaci dobrovolníků – komunikace se zájemci o spolupráci s Hnutím DUHA; spolupráce na vytváření sítě spolupracovníků kampaní; vedení databáze dobrovolníků, příprava a organizování setkání dobrovolníků a dalších akcí.

Stáž bude probíhat v Brně v rozsahu 6 – 12 hodin týdně s délkou trvání minimálně pět měsíců. Nástup je možný nejpozději v září 2014.

Organizace požaduje minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitou, zkušenost s prací s lidmi, základní orientaci v ekologické problematice, komunikativnost, dobré organizační schopnosti a zodpovědnost.

Hnutí DUHA stážistům nabízí inspirativní prostředí, možnost dalšího vzdělávání, potvrzení praxe, kvalitní zázemí a kancelář v centru Brna a možnost dlouhodobé spolupráce.

Motivační dopis a strukturovaný životopis se zdůrazněním relevantních údajů posílejte do 3. června 2014 na adresu eva.kandzerova@hnutiduha.cz. Do předmětu e-mailu uvádějte název pozice. Na uvedeném e-mailu získáte také jakékoliv další informace.

Vybraní zájemci budou pozváni k pohovorům, které proběhnou v pátek 13. června 2014.