Hnutí Duha hledá dobrovolníky

Pro ty, kteří chtějí svým dobrovolničením podpořit naše životní prostředí a ekologii má Hnutí Duha několik zajímavých nabídek:

V neděli 24. března pořádá místní skupina Hnutí DUHA Brno Guerilla foresting výjezd do Moravského krasu, kde budeme opravovat divokou oplocenku. Nelíbí se vám smrkové monokultury? Nechme vyrůst přírodní les. Událost na Facebooku najdete tady.

Blíží se Den Země, v rámci kterého Hnutí DUHA jako tradičně uspořádá infostánek s aktivitami pro dospělé i děti na Špilberku v Brně. Chcete se zapojit do příprav a vymýšlení aktivit? Chcete přijít 20. dubna na Špilberk pobavit se s návštěvníky Dne Země o přírodě a o tom, co pro ni můžeme společně udělat? Pak se ozvěte na petra.svambergova@hnutiduha.cz

Do svého týmu teď hledá dobrovolníka nebo dobrovolnici také rozrůstající se internetový obchod. Dobrovolník bude mít za úkol zhruba jednou týdně chodit do brněnské kanceláře pomáhat s tvorbou textů na web, editací webu a vylepšováním obchodu. Zájemci a zájemkyně o dobrovolnictví v eko-shopu se mohou hlásit na obchod@hnutiduhal.cz.

Další aktuální nabídky pro dobrovolníky a více informací o organizaci hledejte přímo na webu Hnutí Duha.

 

Podle HnutiDuha.cz