Hledají se učitelé češtiny. Zn.: Rychle a do Londýna

Londýn volá a shání se po učitelích a lektorech naší krásné mateřštiny do České školy bez hranic.

Czech School without Borders London je vzdělávací centrum, které se snaží předávat svým posluchačům kromě jazyka i informace o českém kulturním dědictví a historii. Původní mateřská školka pro české předškoláky se postupem času  stala součástí sítě českých škol, které spojuje jeden název – Czech School without Borders. Kromě Londýna je jejich pobočky možné najít mimo jiné i v Paříži nebo v Curychu.

Právě teď nabízí londýnská pobočka možnost dobrovolníkům učit děti z anglicko-českých rodin češtinu. Vyhlašuje proto konkurz, na který se mohou hlásit všichni učitelé a učitelky češtiny jako cizího jazyka.

Co si k tomu přibalit do kufru? Jako vždycky. Povinnou výbavu – odvahu, nadšení, kreativitu a touhu se naučit něco nového a získat nové zkušenosti ze zahraničí. A volno v období září 2016 – červenec 2017.

A kde se hlásit? Napište e-mail na info@czechschool.org.uk

Více informací najdete pod tímto odkazem.

Zdroj: Inkluzivní škola

Autor: Klára Š.

Studentka překladatelství ruského jazyka. A dál? Cestovatelský maniak, který nesetrvá dlouho na jednom místě ani v rámci rodné země. Milovník medvídků panda! Snílek, co touží projet Rusko po Transsibiřské magistrále a pochovat si medvídka koalu. (Ale to je Austrálie a tam jsou hadi. A těch se bojím). Někdo, kdo se v hlavě snaží udržet tři jazyky plus ten rodný. Milovník dobrého jídla a pití (ať už přípravy či konzumace). A do toho všeho někdo, kdo rád píše a dělí se o své rozumy. Tak to bych byla tak ve zkratce já.

Comments are closed.