Hledá se asistent/ka Tranzitního programu!

Sháníte stáž nebo nové zkušenosti? Zajímá vás, jak funguje neziskovka? Rádi byste někomu pomáhali? Pokud jste odpověděli ano, čtěte dál.

Náplň programu:

Nezisková organizace AGAPO hledá dobrovolníky, kteří by jako asistenti pomáhali v rámci Tranzitního programu studentům posledních ročníků speciálních škol se specifickými vzdělávacími potřebami při výkonu praxe u běžných zaměstnavatelů v Brně a okolí.

Jako dobrovolník získáte nové a pestré zkušenosti, seznámíte se s chodem malé neziskovky a při výpomoci s praxí klientů AGAPO dostanete příležitost navštívit

nová, zajímavá místa.

Studenti pracují například na stadionu FC Zbrojovka, v Záchranné stanici při Zoo Brno v Jinačovicích nebo v Divadle Polárka.

Pokud máte čas 2-4 hodiny týdně a studujete (či jste studovali) některý z pedagogických nebo sociálních oborů, napište koordinátorce Tranzitního programu Jáje Žílové na email: j.zilova@agapo.cz nebo ji kontaktujte na telefonním čísle 736 131 414.

Více v albech na Facebooku AGAPO a na webových stránkách organizace.

O neziskovce:

Posláním AGAPO, o.p.s. je podporovat pracovní uplatnění lidí se zdravotním nebo sociálním znevýhodněním v Brně a okolí, a tím přispívat k zvýšení kvality jejich života. Služby organizace jsou určeny lidem se zdravotním postižením, duševním onemocněním, sociálním znevýhodněním, lidem s nízkou kvalifikací nebo bez kvalifikace. Tento projekt je financován za podpory Jihomoravského kraje a statutárního města Brna.

Zdroj: Agapo.cz