Go Go Green školení ve Francii

Další „green školení“ v rámci Erasmus+ je tady! Těšíme se na tvoji přihlášku.

O jaký typ projektu se jedná?

Toto Erasmus+ školení ve Francii je určené pro pracovníky s mládeží, učitele, budoucí pedagogy a obecně příznivce vzdělávání. Zapomeň na nudné powerpointové prezentace či podtrhávání ve skriptech, je čas na učení hrou a za dozoru zkušených školitelů.  Průvodce projekty Erasmus+ napsanou lidskou řečí nalezneš zde.  O tomto projektu jsme tě již informovali, ale byl bohužel odložen kvůli covidu. 

Účastníci musí být starší 18 let (horní věková hranice není stanovena) a být občanem ČR nebo mít v ČR trvalé bydliště. Důležité je také spadat do výše zmíněné cílové skupiny školení a mít vysokou motivaci se projektu účastnit.

Ilustrační foto. Autor: Larika-K. Zdroj: Pixabay.com

Go Go Green školení ve Francii

Pojď společně s účastníky z Francie, Lotyšska, Itálie, Česka, Rumunska, Řecka a Slovinska objevovat a experimentovat s aktivitami a metodami, které nám pomáhají se zaměřit na naši každodenní praxi v oblasti udržitelného životního stylu, ekologie a zeleného smýšlení o světě. 

Více o projektu si přečteš na oficiálních stránkách. 

Projekt se koná ve Francii v obci Larret nedaleko parku La Dronne. Příjezd je plánovaný na 3. května a odjezd na 11. května 2022. Pozdější příjezdy či dřívější odjezdy nejsou možné. Ubytování si můžeš prohlédnout na tomto webu. Pro účastníky bude přichystána vždy vegetariánská strava. Hostitelská organizace se jmenuje Moave. 

Ubytování a strava jsou zajištěny zdarma. Cestovné je propláceno českým účastníkům do maximální výše €320 (platí pouze při cestě z Česka a do Česka). Účastníci platí finanční příspěvek hostitelské organizaci a lektorům ve výši od €70 do €150. Pokud si nemůžeš finanční příspěvek dovolit, neváhej kontaktovat organizátory na greenyouthtrainings@gmail.com

Foto z obdobného školení. Autor a zdroj: Mindfulness in Youth Work

Opatření ohledně Covid-19

Věnuj prosím maximální pozornost tomuto dokumentu.

Jak se přihlásit

Přihlašuj se prosím po detailním pročtení informací ohledně opatření Covid-19 a obecných informací o projektu. Přihláška je zde a je otevřená do 16. 3. 2022. Výsledky přihlašování budou vyhlášeny 23. 3. 2022.