Grant prospěšným projektům

Máte nápad na prospěšný projekt, ale chybí vám peníze a podpora? Zkuste se přihlásit do soutěže Dobrovolnického klubu organizace INEX-sda. Uzávěrka přihlášek již 20. září 2014!

Dobrovolnický klub INEX-SDA vypisuje na září výzvu ZDOKonal se pro všechny aktivní lidi s nápadem na obecně prospěšný projekt.

MLadiinfo ČR - Grant na prospěšný projekt

Co můžete získát?

V případě úspěchu bude vašemu projektu poskytnutá mnohostranná podpora v rámci Dobrovolnického klubu. Získáte odborného mentora z řad zaměstnanců či zkušených dobrovolníků INEX-SDA, organizační zázemí a záštitu organizace INEX-sda (např. při psaní dalších grantových žádostí). Budete se moci zúčastnit vzdělávacích a sebe-rozvojových seminářů a naučit se něco fundraisingu či propagaci projektů. Lze získat i finanční podporu.
Prostřednictvím Dobrovolnického klubu můžete v případě zájmu získat do svého projektu další aktivní lidi. V říjnu dále INEX pořádá kick-off víkend dobrovolnických projektů, kde se budete moci seznámit s řadou dobrovolníků se zkušenostmi z předchozích projektů v rámci Dobrovolnického klubu.

Jak se přihlásit?
Pošlete stručný popis svého nápadu na projekt a své motivace na ondra@inexsda.cz v délce max. 1000 znaků – není nutné mít vše promyšlené do detailu. Jak uvádějí pořadatelé: „Jde opravdu jen o nápad a chuť se do něj pustit.“

Uzávěrka pro zasílání nápadů je 20. září 2014 ve 20:00.

Projekty budou vyhodnoceny zaměstnanci INEX-SDA. Obratem dostanete vědět, zda byl váš projekt podpořen. Následovat bude vyhlášení výsledků soutěže 1. října 2014 na po-návratovém setkání dobrovolníků INEX-sda v Impact HUB Praha.