Freezing, který zahřeje!

Chcete pobavit sebe i ostatní? A ještě tím podpořit dobrou věc? Pak se zastavte společně s námi na 3 minuty na freezingu, který zahřeje.

Začátek akce: 2.11.2011 od 17 hod
Místo: Karlovo náměstí, Praha

Během freezingu se skupinka lidí rozmístí na určitém prostranství a na znamení „zmrzne“. Všichni zůstanou v pozici, v jaké se nacházeli v okamžiku smluveného signálu a vydrží tak do doby, než dostanou další znamení, že freezing končí. Kolemjdoucí netuší, co se děje, zpomalí a zmateně pátrají, proč se „zmrzlíci“ nehýbou.

Tento freezing však není samoúčelný a datum jeho konání není náhodné. Akce se uskuteční v průběhu týdne dobrovolnictví a jejím hlavním smyslem je propagace dobrovolnictví v rámci Evropského roku dobrovolnictví. Cílem je upoutat touto netradiční formou pozornost veřejnosti a připomenout význam dobrovolnictví. Po freezingu budeme rozdávat kolemjdoucím letáčky s informacemi o dobrovolnictví a pro děti máme přichystány krásné samolepky. Zároveň tím chceme dát příležitost dobrovolníkům, jak dát o sobě vědět.

Freezingu se může zúčastnit kdokoliv, komu je sympatická myšlenka dobrovolnické pomoci, přestože sám nemá s dobrovolnictvím žádnou zkušenost.

Pro aktuální informace navštivte facebook Národního dobrovolnického centra HESTIA, kde můžete označit, zda se akce pravděpodobně zúčastníte.

Akce se uskuteční v průběhu týdne dobrovolnictví a jejím hlavním smyslem je propagace dobrovolnictví v rámci Evropského roku dobrovolnictví. Cílem je upoutat touto netradiční formou pozornost veřejnosti a připomenout význam dobrovolnictví. Zároveň tím chceme dát příležitost dobrovolníkům, jak dát o sobě vědět.Na akci přijdou dobrovolníci z dobrovolnického programu Pět P a KOMPAS. Dále budeme oslovovat další neziskové organizace, které spolupracují s dobrovolníky (LATA, Centrum Paraple, JAHODA ad.)

Pořadatel:
HESTIA – Národní dobrovolnické centrum
Kontaktní osoba: Ivana Lorencová
Email: ivana.lorencova@hest.cz
Telefon: 773 471 014
Web: http://www.facebook.com/event.php?eid=252622288121849