Fotografická soutěž Dobrovolnictví na Balkáně

Dobrovolnické centrum 67 a program Mládež v akci pořádá při příležitosti Evropského týdne mládeže fotografickou soutěž s tématem Dobrovolnictví na Balkáně. Máte vlastní zkušenost s dobrovolnictvím na Balkáně? Zachytili jste svůj pobyt na fotografiích? Zúčastněte se fotosoutěže a vyhrajte zajímavé ceny.

Do soutěže se mohou zapojit mladí lidé do 30ti let. Vaše autorské fotografie zasílejte do 15. května na email: info@dc67.cz. Do e-mailu uvěďte své celé jméno, název fotografie a stát, ve kterém byla pořízena.

První 3 místa budou ohodnoceny věcnými cenami a dalších 11 bude prezentováno 29.5.2013 na vernisáži v rámci Balkánského večera v DC67.

Hodnotit se bude ve dvou kategoriích:  Odborná porota a Vox populi aneb veřejné hlasování na webu. Postupovat bude 7 prvních fotografií z hlasování na webu a 7 fotografií nominovaných odbornou porotou.

Fotografie musí zachycovat dobrovolnickou práci a pocházet z některých z těchto zemí: Černá Hora, Kosovo, Makedonie, Bosna a Hercegovina, Srbsko, Chorvatsko, Albánie, Bulharsko, Řecko, Turecko, Rumunsko.

Pro první 3 místa v obou kategoriích: taška DC67, tričko Mládež v akci, vytištěná fotografie ve formátu 30×45 cm, flash disk, hliníková láhev na pití. Pro fotografie vystaveny v DC67: vytištěná fotografie ve formátu 30×45, drobné věcné ceny.

Podrobná pravidla a další informace najdete na webu Dobrovolnického centra.