Fotbal pro rozvoj hledá ambasadory

Již po deváté se letos v létě rozběhne projekt Fotbal pro rozvoj a vy můžete být jeho součástí. Organizace INEX hledá šest mladých lidí, kteří se společně s šesticí mládežníků z keňské organizace Mathare Youth Sport Association vydají na osvětovou tour napříč Českou republikou v období od 13. června do 15. července.

Vhodný kandidát na ambasadora je ve věku od 18 do 26 let, a je nejen nadšený hráč fotbalu, ale především kreativec zajímající se o dění kolem sebe. Účastníci vyrazí na měsíční cestu napříč Českou republikou a musí tedy zvládat také nelehké podmínky, které přináší 24 hodin ve společnosti celého týmu.

Organizátoři slibují radost ze společné hry na hřišti i mimo něj, prostor zrealizovat vlastní nápady i příležitost poznat nové lidi, místa a organizace.

Pokud vás nabídka zaujala, pošlete svůj životopis (s fotografií) a motivační dopis do 13. dubna na adresu fotbal@inexsda.cz. Do 18. dubna vám bude zasláno rozhodnutí. Více informací o kampani naleznete zde.

Konkrétní dotazy adresujte na Štěpána Kyncla (koordinátor projektu Fotbalu pro rozvoj) tel.: +420 605 286 367, +420 222 362 719 nebo fotbal@inexsda.cz.