Forum2000: Staň se součástí týmu na konferenci

Ve dnech 13.–16. září 2015 se koná v Praze další ročník Konference Forum 2000. Chcete se podílet na její organizaci jako hosteska, recruiter, reportér, či asistent delegáta? Čtěte více!

Chcete se zúčastnit významné konference s důležitými hosty z celého světa? Mít příležitost se osobně poznat s politiky, diplomaty, bojovníky za lidská práva a dalšími osobnosti světového formátu?

Aktuálně se hledají spolupracovníci na následující pozice:

Asistent delegáta
Většina zahraničních delegátů přijíždějících na konferenci Forum 2000 je každoročně doprovázena asistenty převážně z řad studentů vysokých škol. Asistenti vyzvedávají delegáta na letišti po jeho příletu a od této doby s ním tráví prakticky veškerý čas na konferenci.Organizují dopravu, dohlížejí na dodržování časového harmonogramu a ve spolupráci s týmem nadace řeší všechny problémy, které by se mohly nečekaně vyskytnout. Asistenti na závěr obdrží doporučení.

Hosteska/hostes
Hostesky a hostesové pomáhají delegátům i dalším hostům přímo na místech konání konference.
K obvyklým pozicím patří registrace, distribuce staniček na tlumočenou řeč, dohled nad sály, v nichž se konference koná, a v neposlední řadě poskytování informací o konferenci, nadaci či prostorách konference. Tato pozice zahrnuje dny konference a je finančně honorována.

Recruiter
Prací recruitera je oslovovat veřejnost během konference a přesvědčit potencionální dárce k pravidelné podpoře Nadace. Recruiteři pracují v týmu na různých lokací po dobu celé konference.
Všichni recruiteři projdou fundraisingovým školením a naučí se jak veřejnost oslovovat. Tato pozice je finančně honorována s bonusovou složkou dle výkonu.

Reportér
Prací reportéra je zprostředkovávání výstupů z jednotlivých panelů. Nejčastěji se jedná o záznam mluveného slova do psané podoby a revize psaného textu. Reportér se účastní řady panelů s významnými řečníky a mezinárodní účastí. Práce není finančně honorována.

forum2000_rgb

Požadavky jsou:

  • zodpovědnost
  • ochota učit se
  • flexibilita
  • velmi dobrá angličtina, ostatní jazyky jsou výhodou

Pokud máte zájem o pozici hostesky, hostese, recruitera, nebo reportéra, zašlete svůj strukturovaný životopis a krátký motivační dopis v angličtině na adresu martina.sedlackova@forum2000.cz.

Pokud vás zaujala pozice asistenta delegáta, pište prosím na adresu peter.mistrik@forum2000.cz.

Více informací o konferenci naleznete na webových stránkách http://www.forum2000.cz/cz/projekty/konference-forum-2000. Přímo o pozicích se dočtete zde!

Zdroj: Peter Mistrik, Forum2000