FairList – kvalitní jazykové vzdělávání

Cílem projektu FairList je zavést pravidla fair play do světa jazyků a zlepšit dosažitelnost kvalitního jazykového vzdělání. Portál FairList vám může pomoct s výběrem jazykové školy nebo lektora přesně na míru vašim požadavkům. 

Portál FairList.cz se snaží mezi změtí jazykových škol a kurzů vybrat ty, které skutečně stojí za to navštěvovat. Web sdružuje jazykové školy všech velikostí i soukromé lektory. V současné době zde najdete více než tisícovku kurzů a množství referencí.

Ve vyhledávači jazykových kurzů najdete přehledně seřazené nabídky s možností vyhledávat podle místa konání, úrovně a jazyka, navíc s hodnocením studentů a cenou. Ve vyhledávači škol a lektorů si můžete proklepnou jednotlivé jazykovky i vyučující na volné noze. Na blogu, který je součástí stránek také naleznete tipy k výuce, pozvánky na akce a vzdělávací kurzy.

Po registraci můžete využít také vyhledávání jazykového kurzu na míru. Podle svých priorit a požadavků obdržíte seznam nabídek s referencemi, z nichž můžete vybírat. Registrovaní uživatelé mají také 5 % slevu na vybraní kurzy.

Více informací získáte na samotném portále FairList.cz nebo u Martina Smutka – martin.smutek@fairlist.cz.