EVS: Záchrana mořských želv na tureckém pobřeží

Nemáte ještě plán na léto? Chcete strávit léto v zahraničí v rámci dobrovolnictví, které má opravdu smysl pro naši planetu? Zkuste evropskou dobrovolnou službu, díky které přispějete k lepšímu životnímu prostředí a ochraně zvířat!

O co se jedná?

Turecká organizace TEAM (Third Eye Education and Youth Association of Mediterranean) hledá dobrovolníky, kteří by v létě na dva měsíce v jednom z turnusů (červen–červenec nebo srpen–září) vyrazili do Turecka. Tam se budou věnovat udržování životního prostředí želv, a to především čištění pobřeží, kde kladou svá vajíčka, ale taky přípravě mediálních výstupů a kreativních workshopů pro místní o ochraně životního prostředí.

Více informací o organizaci najdete zde. Pokud stále váháte, tak doporučujeme shlédnout video, které by vás mohlo přesvědčit o tom, jak vypadá běžný den při záchraně a ochraně mořských želv v Turecku.

http://beinternational.cz/wp-content/uploads/2018/02/be-international-evs-turecko.pngIlustrační foto. Zdroj: beinternational.cz

Přihláška

Pro přihlášení do projektu je nutné vyplnit formulář a na emailovou adresu evs@beinternational.cz zaslat motivační dopis v angličtině. Více informací se dočteta na webu beinternational.cz.

Uzavírka přihlášek je do 30. 4. 2018

Zdroj: beinternational.cz