EVS ve Velké Británii

Organizace Amber Initiatives hledá nové dobrovolníky. Využijte možností, které EVS nabízí a vyjeďte až na 12 měsíců do Británie.Amber Initiatives je organizace sídlící ve městě Plymouth. Organizace pracuje s migranty a uprchlíky přímo v jejich komunitách. Cílem organizace je podpora multikulturality a integrace migrantů do evropské společnosti.

Projekt ‘Addressing  European Mobility’ je zaměřen na práci s lidmi z různých sociokulturních prostředí. Dobrovolníci budou usilovat o identifikaci stereotypů a rozdílných kulturních, sociálních, kulturních a náboženských vzorců v rámci evropské společnosti.

Náplní práce dobrovolníka je především příprava kampaní, workshopů, akcí pro děti a propagace organizace a její činnosti. Více o činnosti organizace a o projektu se dozvíte zde.

Zájemci mohou zaslat svůj životopis ve formátu Europass a motivační dopis v angličtině na e-mail evsamberinitiatives@gmail.com. Uzávěrka přihlášek je 20.8.2013.

Více informací o Evropské dobrovolní službě najdete v našem průvodci. Pokud chcete, aby vaší vysílající organizací bylo Mladiinfo, kontaktujte Markétu – marketa@mladiinfo.cz.