EVS ve Stanici Žilina

Známá slovenská kulturní organizace Stanica v Žilině hledá do svého týmu šikovné EVS dobrovolníky. Během půlročního pobytu v organizaci se můžete zapojit do technické podpory při představeních, managementu či realizace vlastních projektů, a to vše v příjemném a inspirativním prostředí.

Stanica Žilina byla kdysi vlakovou zastávkou, nyní však slouží jako uznávané a mnohými vyhledávané kulturní centrum pořádající množství koncertů, divadelních a tanečních představení i festival animovaných filmů.

Pokud je vám mezi 18 a 30 lety, máte možnost strávit v této organizaci rok jako dobrovolník Evropské dobrovolné služby, a to od července 2014.

Úkolem dobrovolníka bude především pomoc technickému personálu organizace (osvětlovačům, technikům), pomoc s provozem a managementem. Prostor bude také pro realizaci vlastních aktivit, například workshopů, představení či aktivit pro děti.

Ubytování, stravování, kapesné, pojištění a 90 % cestovních nákladů je kryto z prostředků Evropské unie stejně, jako tomu bylo v předchozím programovém období.

V případě zájmu pošlete svůj životopis a motivační dopis na mail dusan@stanica.sk. Více informací získáte přímo na webu organizace Stanica.

stanica_evs_headhunting_1